МЗС України працює над посиленням міжнародного тиску на Росію за спрощення видачі паспортів жителям "ЛДНР".

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна готує новий пакет санкцій проти Росії через указ президента РФ Володимира Путіна про спрощену процедуру видачі російських паспортів українським громадянам на території "ЛНР" і "ДНР". Про це 26 квітня повідомила прес-служба МЗС України у Twitter.

"Зараз дипломати України активно працюють над створенням нової хвилі політичного тиску на РФ, а також підготовкою додаткових українських санкцій проти Росії: секторальних та економічних", - зазначив Клімкін в ефірі телеканалу Інтер.

За його словами, Київ наполягатиме на введенні не персональних санкцій, як було після агресії в Керченській протоці, а більш жорстких - секторальних або економічних обмежень.

Глава МЗС додав, що це можуть бути "люди і компанії, які становлять основу кремлівського режиму". Він також вказав, що "є певні креативні ідеї", проте поки відмовився їх озвучувати.

Нагадаємо, 24 квітня Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями окремих районів Луганської та Донецької областей України.

Російський лідер зазначив, що його рішення має суто гуманітарний характер.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...