Віктор Гандзюк звинувачує генпрокурора в нарузі над пам'яттю його доньки і розголошенні матеріалів досудового розслідування.

Батько вбитої активістки Катерини Гандзюк має намір подати в суд на генерального прокурора Юрія Луценка за публікацію протоколів судово-медичного дослідження тіла його доньки. Про це він у п'ятницю, 3 травня, написав на своїй сторінці у Facebook.

"В Інтернеті протоколи судово-медичного дослідження тіла Каті. Я не хочу, щоб півсвіту читало, який у Каті був мозок, печінка, нирки. Я маю на це право. Це аморально, дико, неприпустимо", - написав Віктор Гандзюк.

За його словами, авторами "зливу" є генпрокурор Луценко і його помічник Іван Черевко.

"А ви хотіли б, щоб в Інтернеті опублікували гінекологічний стан ваших дружин або результат пальцевого дослідження ваших передміхурових залоз?" - запитав Гандзюк.

Він заявив, що оприлюднення таких матеріалів є наругою над пам'яттю його доньки і розголошенням матеріалів досудового розслідування.

"Позов до суду і заява про злочин не змусять себе чекати", - підкреслив батько Катерини Гандзюк.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк Ігоря Павловського випустили із СІЗО під домашній арешт.

Перед цим прокуратура змінила на більш легкі звинувачення іншим підозрюваним - главі Херсонської облради Владиславу Мангеру, колишньому помічникові народного депутата Ігорю Павловському. А ймовірним виконавцям нападу на Гандзюк змінили запобіжний захід у зв'язку з тим, що вони пішли на угоду зі слідством.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...