Укргазвидобування скаржиться на виснаженість експлуатованих родовищ і просить дати нові для збільшення видобутку.

За чотири місяці 2019 року видобуток газу в Україні досяг 5,14 млрд кубометрів, що на 2,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба Укргазвидобування.

Зазначається, що компанія збільшує кількість робіт щодо інтенсифікації на наявних виснажених родовищах для нарощування видобутку українського газу.

"Станом на кінець квітня виконано 60 операцій щодо ГРП, що в чотири рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Але через постійне падіння тиску в родовищах важче перекрити природне падіння і досягти значного зростання видобутку від операцій з інтенсифікації", - говорять в Укргазвидобуванні.

У компанії вважають, що для збільшення видобутку Укргазвидобування має отримати родовища, які перебувають на початковій і середній стадіях розробки з початковими тисками.

Раніше в Укргазвидобуванні заявили, що торік пробурили рекордні 314 тисяч метрів(зростання на 30,8%) проходки, що дозволило додатково збільшити річний видобуток на 335 млн кубометрів газу.

Також в Укргазвидобуванні заявляли про рекордний видобуток газу за останні 25 років - за 2018 рік було видобуто 15,49 млрд кубометрів газу. Видобуток газу зріс лише на 0,3% за рік.

При цьому в Кабміні заявляють про провал плану з власного видобутку газу.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...