"Російська залізниця" в травні почне поставки нафти, яка раніше рухалася трубопроводом "Дружба". Про це повідомляє прес-служба компанії, передає УНН з посиланням на ТАСС.

"Склади з цистернами вже перебувають під завантаженням нафти, перші відправки очікуються на початку травня. Залізничники готові забезпечити перевезення всіх заявлених обсягів нафти в необхідні терміни", - зазначили в прес-службі.

Також, раніше повідомлялося, що залізниця заявила про готовність надати до 5 тис. цистерн для перевезень нафти залізницею.

Нагадаємо, минулого тижня в білоруському концерні "Белнефтехим" заявили про різке погіршення якості нафти, що надходить по нафтопроводу з Росії. 23 квітня Білорусь через постачання неякісної нафти з Росії призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії. 25 квітня Білорусь частково відновила постачання палива в Україну.

Польща і також низка інших країн призупинили транзит нафти по нафтопроводу "Дружба".

Крім того, "Укртранснафта" призупинила транзит нафти магістральним нафтопроводом "Мозир-Броди" (МН "Дружба").

У РФ створили міжвідомчу комісію з перевірки порушення показників якості нафти, що транспортується по магістральному нафтопроводу "Дружба".

Також до розслідування забруднення трубопроводу "Дружба" при необхідності залучать спецслужби.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...