Курс долара на українському валютному ринку в черговий раз показав істотне зростання

Так, на сьогодні, 14 грудня, Нацбанк встановив такі курси основних іноземних валют до гривні – долар США торгується на рівні 27,26 грн, а євро по 32 грн.

Таким чином, курс долара, в порівнянні зі вчорашніми значеннями, підвищився на дев’ять копійок.

Відзначимо, що до таких значень офіційний долар не піднімався з кінця січня 2017 року.

Курс євро виріс також на три копійки і знову досяг психологічної позначки в 32 грн. При цьому експерти відзначають, що до кінця року євро в Україні ще подешевшає.

У той же час, по долару прогнози менш втішні. Більшість економістів і фінансистів прогнозують, що долар продовжить дорожчати – все наполегливіше говорять про курс в 28 – 28,5 грн за долар до кінця року.

У НБУ заявляють, що очікують помірних коливань курсу гривні до кінця 2017 року, оскільки курс долара в 27,2 грн, на базі якого розраховувався держбюджет-2017 – нібито є суто технічним показником, а не цільовим орієнтиром для НБУ чи ринку.

Як вже повідомляла Politeka, на українців очікує радикальне зростання цін на багато товарів і продукти через серйозну інфляцію. Незважаючи на обіцянки влади, яка обіцяла утримати інфляцію в межах 8-10%, зараз вона становить вже 10,2%, і продовжує зростати.

Також, згідно із прогнозними розрахунками закладений у бюджет України курс долара до кінця наступного року буде 30,1 грн.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...