Молодий чоловік приєднався до сепаратистів ще будучи неповнолітнім. Зараз він дає свідчення правоохоронцям про колишніх "колег".

У Донецькій області 22-річний сепаратист "ДНР" добровільно здався українським правоохоронцям, повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

У поліцію Бахмута звернувся колишній учасник незаконних збройних формувань, який перейшов на бік сепаратистів у червні 2014 році, ще будучи неповнолітнім.

У червні 2014 року 17-річний підліток під впливом російської пропаганди прийшов до сепаратистів допомогти будувати "русский мир". Однак, коли через кілька місяців українські військові звільняли північні міста Донецької області, він злякався і залишився в рідному місті. Але згодом вирішив знову приєднатися до НВФ, і в серпні 2014 року поїхав до Донецька, де приєднався до одного з батальйонів так званої "ДНР" і із січня 2015 року охороняв адміністративний будинок цього батальйону.

Чоловік вирішив здатися українським правоохоронцям після того, як у ЗМІ дізнався про можливість звільнитися від кримінальної відповідальності.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...