Заступник голови одного з районів столиці залучив до ремонту комунальників і доплачував їм за ремонт з бюджету як переробки.

Поліція Києва повідомила про підозру в розтраті бюджетних коштів заступнику голови однієї з районних держадміністрацій столиці. Як повідомляє прес-служба поліції в п'ятницю, 3 травня, чиновник використовував працівників комунального підприємства для ремонту власного житла.

Слідство встановило, що протягом 2018 року посадовець залучав працівників комунального підприємства до проведення ремонтних робіт у власній квартирі.

"З метою мотивації підлеглих останнім налічували додаткові виплати шляхом безпідставного завищення кількості відпрацьованих робочих годин. Про це робилися відповідні записи в табелях обліку робочого часу. Як результат, було безпідставно витрачено бюджетні кошти", - йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що під час обшуків за місцем роботи і проживання фігурантів правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує злочинну діяльність посадових осіб.

Зокрема, фальсифіковані табелі, "чорнові" записи.

Повідомляється, що 2 травня, заступнику голови РДА було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ще двом чиновникам комунального підприємства за ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК.

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...