Пошук

У Бердянську підірвали авто голови окупаційної ради

Elena

У дворі будинку по вулиці Європейська вибухнула автівка, яка могла належати голові окупаційної ради Василю Нечету.

У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області підірвали автівку, яка могла належати "голові ради" міста Василю Нечету. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram у вівторок, 24 грудня.

Зазначається, що вибух стався у дворі будинку по вулиці Європейська. Вибухнула та згоріла вщент автівка. Постраждалого від вибуху шпиталізували.

"Попередньо на автівці пересувався голова окупаційної ради Василь Нечет", - зазначив Андрющенко.

До окупації міста Нечет завідував будинком культури Нафтохімік. Після окупації перейшов на бік росіян, брав активну участь у становленні окупаційної влади. Вступив до лав Єдиної Росії та був призначений головою окупаційної ради. Нечет підозрюється Нацполіцією України у вчиненні  колабораційної діяльності.

Окупаційна влада Бердянська поки ніяк не коментувала вибух.

Голова окупаційної ради Бердянська Василь Нечет. Фото: Бердянськ Сьогодні

Основна стрічка новин

Банер: sidebar_bottom (поки не налаштовано)