10:48 23 февраля суббота
26 сентября 10:37 просмотры: 253комментарии: 0
Матіос готується подарувати Путіну ще кількох захісників України

Матіос готується подарувати Путіну ще кількох захісників України

26 сентября 10:37 | просмотры: 253 | комментарии: 0

Як повідомляють правозахисники, підготовка до екстрадиції бійця "Торнадо" Даніял Ляшука (Моджахед) іде повним ходом. До речі, вчора ввечері "торнадівців" з Лук'янівського СІЗО вивезли в невідомому напрямку.

Активістка Лілія Сулейманова пише (текст наводиться без редагування ПN) у Фейсбуці:

"Підготовка до екстрадиціі Моджахеда йде повним ходом. Аваков дав команду на зачистку до Нового Року!

Всіх патрітотів, та і всіх баранів чекає теж саме, що і Торнадо! Кредити МВФ більше сюди не потрапять! То робити вигляд, щл Україна правова держава злочинцям немає сенсу. А всередені барани та болтуни - зачекайте осени, ми ім покажем... А тепер зачекайте весни... Злочинцям за вбивсьтво нас всіх заплатять недорого! З росіі вже нагнали сюди та документи надали. Стійте там на фронті. Вас і там і тут вбивають! Ви все одно рішення не приймете!!!!! Вам козел треба! Шукайте! Остання надія вмерла! Мовчазні барани і купка одних й тих самих людей, кількості яких не вистачить! Торнадо пішли за всіх, а всі начхали! То доля буде у всіх така ж сама! Думаєте проживете круто життя баранами? Ніхрена! Барани завжди будуть м'ясом!

Не знаю навіть що робити... Збиралась іхати в Бучу з передачей до Миколи Цукура... В зв'язку з невідомісттю про інших Торнадівців, я не знаю навіть куди бігти. Де вони? Знов все повідбирали! Якщо перевезли, то лікі всі лишились в медчастині. Взагалі - куди іх перевезли?

Як може військова прокуратура вриватись в СІЗО?!!! Як може військова прокуратура вивозити людей, без жодноі санкціі, без жодного паперу в невідомому напрямку?!!! Це помста військового прокурора матіоса за те, що Торнадівці розкрили його злочини по відношенню Украіни!!!! Але хто завадить злочинцям творити злочини? Зібралась банда - матіос, парашенка, авакян, югік та щеикупка злочинців! Вони плювати хотіли на закони!!!! Хтось намагається застосуіати до них закони?!!! Бред!!!!!"

Також Ігор Громов повідомив про колишнього бійця ДУК ПС, якого готуються відправити до Росії.

"Суд по справі Олексія Алякіна перенесли на невизначений термін.
Вночі Анатолій Пашинін дізнався,що його побратима, прокуратура через апеляційний суд хоче депортувати до росії. 
Наразі Олексій знаходиться під вартою в Чернігівському СІЗО. 

В екстренному режимі на допомогу зібрались активісти низки організацій, воїни,волонтери .

Формальним приводом перенесення засідання було, начебто відсутність заяви Олексія про бажання брати участь в засіданні. (В дворі апеляційного суду стояв автозак з охороною Нацгвардії) Можна зробити висновок, що гнила система просто не ризикнула вивести його до зали."

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика