10:48 15 ноября четверг
7 декабря 14:49 просмотры: 241комментарии: 0
"КИЇВХЛІБ" ОШТРАФУВАЛИ ЗА СХОЖІСТЬ ІЗ ПРОДУКЦІЄЮ "РОШЕНА"

"КИЇВХЛІБ" ОШТРАФУВАЛИ ЗА СХОЖІСТЬ ІЗ ПРОДУКЦІЄЮ "РОШЕНА"

7 декабря 14:49 | просмотры: 241 | комментарии: 0

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Roshen оформлення для торта Казковий ключик.

Про це йдеться в повідомленні комітету.

Антимонопольний комітет, Київхліб, Roshen, штраф, Україна, новини
Антимонопольний комітет України оштрафував «Київхліб» на 219 тис. грн за те, що упаковка торта його виробництва схожа з продукцією «Рошена».

«Оштрафовано ПАТ «Київхліб» на 219 тис. грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді використання ПАТ «Київхліб» у господарській діяльності оформлення упаковки кондитерського виробу — торту «Казковий ключик», яке схоже на оформлення упаковки кондитерського виробу — торту «Золотий ключик» виробництва дочірнього підприємства «Кондитерська корпорація «Рошен», яке раніше почало використовувати його у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю ДП «Кондитерська корпорація «Рошен», — зазначили в АМКУ, пише «ТСН».

Упаковки різні й будуть оскаржувати рішення Антимонопольного комітету, ствердили в «Київхлібі».

«У справі досить доказів, які свідчать про те, що порушення конкурентного законодавства відсутнє — це і дослідження судового експерта та незалежне опитування, проведене спеціалізованою маркетинговою компанією. Та головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торговельної марки «БКК», яка протягом багатьох років є добре впізнаваною покупцями. Це, своєю чергою, повністю спростовує висновки АМК щодо можливості змішування продукції компанії «Київхліб» з продукцією корпорації «Рошен». Крім того, під час винесення спірного рішення АМК України перебрало на себе не властиві йому повноваження органу експертизи щодо встановлення факту подібності упаковок», — йдеться в повідомленні «Київхліба».

Корпорація «Рошен» за підсумками січня-жовтня 2017 року виплатила 1,213 млрд грн податків до бюджету України.

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика