11:51 11 декабря вторник
11 июня 11:28 просмотры: 381комментарии: 0
Українцям видаватимуть пенсії “по-новому”: що зміниться

Українцям видаватимуть пенсії “по-новому”: що зміниться

11 июня 11:28 | просмотры: 381 | комментарии: 0

Пенсійний фонд України має намір до кінця року провести два перерахунку пенсій

У Пенсійному фонді планують до кінця 2018 року двічі перерахувати пенсії українцям. На засіданні Громадської ради при Пенсійному фонді України також відзначили, що максимальна пенсія зміниться.

«З 1 липня планується два перерахунки, оскільки зміняться соціальні стандарти, зміниться мінімальна пенсія. Також зміниться і максимальна пенсія, визначається на рівні 10 прожиткових мінімумів і пенсія донорам. Наступний перерахунок буде проведений в грудні цього року », – повідомили на сайті відомства.

Також на засіданні розповіли, що в пенсійному фонді ведеться активна боротьба з корупцією.

«Робота в цьому напрямку, в першу чергу, спрямована на попередження та своєчасне виявлення корупційних ризиків у діяльності органів Фонду та зменшення впливу вже встановлених ризиків за загальний результат діяльності. З цією метою з 2015 року у Фонді розробляються антикорупційні програми. Постійно здійснюється моніторинг виконання передбачених заходів, звіти про результати виконання програми публікуються на власному веб-ресурсі Фонду, а також щорічно питання стану роботи щодо дотримання антикорупційного ». – повідомила директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Алла Шуляк.

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика