12:59 11 декабря вторник
31 октября 19:34 просмотры: 548комментарии: 0
Українськi зірки звернулись до влади

Українськi зірки звернулись до влади

31 октября 19:34 | просмотры: 548 | комментарии: 0

Так історично склалося, що практично у кожній країні світу як тільки у дім вривається війна, першими починають говорити відкрито не дипломати, політики чи експерти.

Приймають удар правди на себе люди культури – письменники, громадські діячі та навіть зірки сцени. Ті, яким власна батьківщина дорожча від заробітків на корпоративах чиновників.

Подібний промовистий ролик нещодавно з’явився у мережі. Артисти вперше погодилися у віршованій формі висловити те, про що інші їх колеги вважають за краще промовчати. Тут і жахіття російської агресії, яка забрала тисячі життів воїнів, залишила дітей без батьків, а дружин – без чоловіків. Тут і корупційні злочини вищих чинів влади. А саме звернення відкрито адресоване українському президенту Петру Порошенку:

 

«Пане президенте, є до вас розмова. Бо ми давно не чули від вас правдивого слова. І може я б ніколи не починав, та скажу вам відверто – причина у війні», — звертається до глави держави лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин.

«Невже за стільки років ви достатньо не нажили, щоб заробляти гроші, копаючи могили?», — запитує ведучий на «Radio Rocks» Сергій Кузін.

"Є до вас питання. Чому ви всі живете, як горобці в сметані? Тоді, коли всі люди скидаються солдатам копійками, які ви ще у них не встигли відібрати" — підкреслив вокаліст гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

Дивіться: звернення українських зірок до влади

Читайте также:

Источник:
Автор: Dasha Kolodnaya
Заметили ошибку? Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Чтоб оставить комментарий необходимо авторизоваться
Яндекс.Метрика